porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Wojcieszów » Dostawcy prądu Wojcieszów

Dostawcy prądu Wojcieszów

Czy zmieniając sprzedawcę prądu konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki energii elektrycznej należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. Wobec tego podczas zmiany dostawcy energii najczęściej nie jest konieczna zmiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika potrzebne jest jedynie wtedy, gdy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a zamontowany licznik nie był przystosowany do mierzenia energii elektrycznej w dwóch strefach. Za każdym razem zamontowanie nowego licznika w takiej sytuacji jest bezpłatne.

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców prądu są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi fakturami. Oprócz tego warto jednocześnie rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma zarazem duży wpływ na wysokość faktur za energię.

W mieście Wojcieszów Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy