porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Ząbkowice Śląskie » Dostawcy prądu Ząbkowice Śląskie

Dostawcy prądu Ząbkowice Śląskie

Czy zmiana sprzedawcy energii elektrycznej jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy energii na tańszego. Proces ten jest niezwykle łatwy. Najpierw wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy prądu. Następnie zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procesu zmiany dostawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Co więcej warto, pamiętać, że zmiana sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest całkowicie darmowa. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest osobiście, czy za pomocą pełnomocnictwa.

Czy zmieniając sprzedawcę energii elektrycznej konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki prądu należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. W związku z tym podczas zmiany dostawcy prądu najczęściej nie jest wymagana zmiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika wymagane jest wyłącznie wtedy, kiedy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a zainstalowany licznik nie był przystosowany do naliczania energii elektrycznej w dwóch strefach. Bez względu na to zamontowanie nowego licznika w takim przypadku jest nieodpłatne.

W mieście Ząbkowice Śląskie Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy