porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Zakopane » Dostawcy prądu Zakopane

Dostawcy prądu Zakopane

Gdzie znaleźć opinie o sprzedawcy energii?

Podczas wyboru dostawcy prądu należy wziąć pod uwagę opinie innych klientów, korzystających z usług danej firmy. Jest to cenne źródło informacji o funkcjonowaniu sprzedawcy, które pozwala zweryfikować ofertę z rzeczywistością. Opinie o dostawcach energii można znaleźć między innymi w internecie na różnorodnych forach. Różnorodne rankingi wskazujące, która firma to najtańszy dostawca energii to także doskonale źródło informacji. Co więcej, warto też podpytać znajomych.

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto warto też rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, ponieważ ona ma jednocześnie znaczący wpływ na wysokość faktur za energię.

W mieście Zakopane Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy