porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Zielonka » Dostawcy prądu Zielonka

Dostawcy prądu Zielonka

Jak wybrać najtańszego sprzedawcę energii elektrycznej?

Planując znaleźć najtańszego sprzedawcę energii elektrycznej, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najistotniejsze z nich to cena za energię czynną, wysokość miesięcznych kosztów handlowych, wysokość comiesięcznych kosztów dodatkowych. Te elementy mają największy wpływ na wysokość faktur za energię elektryczną. Wobec tego przy szukaniu nowego dostawcy energii trzeba sprawdzać nie tylko koszt kWh energii elektrycznej, ale także pozostałych składowych ostatecznego rozliczenia.

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii zależą głównie od funkcjonującego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, ponieważ muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

W mieście Zielonka Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy