porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Żuromin » Dostawcy prądu Żuromin

Dostawcy prądu Żuromin

Jak poprawnie porównać ceny dostawców energii elektrycznej?

Porównując ceny sprzedawców prądu za kWh energii, należy pamiętać o kilku elementach. Po pierwsze należy zwrócić uwagę czy ceny obu firm są cenami bez VAT, czy też z VAT. Ważne jest dodatkowo to, aby analizowane ceny dotyczyły identycznych grup taryfowych. Co więcej trzeba poza tym przeanalizować wysokość kosztów stałych, które doliczane są przez sprzedawców energii elektrycznej do każdej faktury bez względu na zużycie energii elektrycznej, gdyż ich stawki mogą być bardzo różne.

Kto może zmienić sprzedawcę energii?

Zmienić dostawcę energii elektrycznej na nowego może każdy. Z tej opcji może więc skorzystać rolnik, właściciel firmy oraz właściciel gospodarstwa domowego. Wybór dostawców prądu na rynku jest obecnie bardzo duży. Ich oferty różnią się cenami prądu, okresem trwania umów. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii i podpisanie z nim umowy to wyłącznie okazja do obniżenia faktur za energię i oszczędności.

W mieście Żuromin Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy