porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Babimost » Dostawcy prądu Babimost

Dostawcy prądu Babimost

Kim jest sprzedawca energii elektrycznej z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje prąd w swoim gospodarstwie domowym od tak zwanego dostawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest z automatu przydzielana dla danej miejscowości. Podpisywana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Wobec tego warto pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę energii na tańszego. Wystarczy jedynie przeanalizować dostępne oferty i wybrać z nich najlepszą. Zmiana dostawcy energii elektrycznej daje możliwość znacznie obniżyć faktury za energię.

Ile kosztuje prąd w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi rachunkami. Oprócz tego warto także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, ponieważ ona ma jednocześnie znaczący wpływ na wysokość rachunków za prąd.

W mieście Babimost Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy