porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Bardo » Dostawcy prądu Bardo

Dostawcy prądu Bardo

Czy zmiana sprzedawcy energii jest trudna?

Nie musisz się bać zmiany dostawcy energii na tańszego. Proces ten jest niezwykle łatwy. W pierwszej kolejności wymaga wybrania właściwej oferty, a tym samym najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej. Następnie podpisujesz z nim umowę oraz udzielasz mi upoważnienia do przeprowadzenia procedury zmiany dostawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Co więcej warto, pamiętać, że zmiana sprzedawcy prądu zawsze jest w pełni darmowa. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest osobiście, czy za pomocą upoważnienia.

Co jest niezbędne do zmiany dostawcy energii elektrycznej?

Jeśli chcesz zmienić sprzedawcę prądu, niezbędne będą takie dokumenty jak dowód tożsamości, aktualna umowa ze sprzedawcą prądu, faktury za ostatnie miesiące rozliczeń. Pozwolą one wybranemu sprzedawcy energii sprawdzić dane oraz sporządzić umowę do podpisania i inne niezbędne dokumenty. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym dostawcą prądu oraz upoważnienia zajmie się on pozostałymi tematami, w tym wymówieniem starej umowy.

W mieście Bardo Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy