porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Barwice » Dostawcy prądu Barwice

Dostawcy prądu Barwice

Kim jest dostawca energii elektrycznej z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje energię elektryczną w swoim domu od tak zwanego sprzedawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest automatycznie przypisywana dla danej miejscowości. Podpisywana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Dlatego należy pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę prądu na innego. Wystarczy wyłącznie sprawdzić dostępne oferty i wybrać z nich najlepszą. Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej pozwala znacznie obniżyć rachunki za prąd.

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi fakturami. Ponadto warto też rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, albowiem ona ma zarazem duży wpływ na wysokość faktur za prąd.

W mieście Barwice Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy