porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Bełchatów » Dostawcy prądu Bełchatów

Dostawcy prądu Bełchatów

Co jest niezbędne do zmiany sprzedawcy prądu?

W przypadku, gdy chcesz zmienić sprzedawcę energii elektrycznej, potrzebne będą takie dokumenty jak dowód osobisty, obecna umowa ze sprzedawcą energii elektrycznej, rachunki za ostatnie miesiące rozliczeń. Umożliwią one wybranemu dostawcy energii elektrycznej zweryfikować dane oraz przygotować umowę do podpisania i inne niezbędne formularze. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym dostawcą energii elektrycznej oraz pełnomocnictwa zajmie się on wszystkimi tematami, w tym rozwiązaniem poprzedniej umowy.

Jak wybrać najtańszego dostawcę prądu?

Planując znaleźć najtańszego dostawcę energii, trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników. Najważniejsze z nich to cena za energię czynną, wysokość comiesięcznych opłat handlowych, wysokość comiesięcznych opłat dodatkowych. Te elementy mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię. W związku z tym przy szukaniu nowego dostawcy energii elektrycznej trzeba sprawdzać nie tylko koszt 1 kWh energii, ale dodatkowo pozostałych składowych ostatecznego rachunku.

W mieście Bełchatów Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy