porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Biała Piska » Dostawcy prądu Biała Piska

Dostawcy prądu Biała Piska

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru dostawcy energii uzależnieni są przede wszystkim od działającego w danym obszarze Polski dystrybutora energii, ponieważ muszą oni mieć z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego sprzedawcy jest niewielki. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Ile kosztuje energia elektrycznej w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi fakturami. Oprócz tego należy także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma także duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

W mieście Biała Piska Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy