porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Biała Rawska » Dostawcy prądu Biała Rawska

Dostawcy prądu Biała Rawska

Kto może zmienić dostawcę prądu?

Zmienić sprzedawcę energii elektrycznej na nowego może każdy. Z tej możliwości może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, przedsiębiorca oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii na rynku jest obecnie ogromny. Ich usługi różnią się kosztami energii elektrycznej, okresem trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy prądu i zawarcie z nim umowy to tylko okazja do zmniejszenia rachunków za prąd i oszczędności.

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W Polsce można jedynie zmienić sprzedawcę energii, z kolei zmienienie dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze nowego dostawcy prądu niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch różnych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Biała Rawska Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy