porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Bieruń » Dostawcy prądu Bieruń

Dostawcy prądu Bieruń

Kim są alternatywni dostawcy energii?

Alternatywni sprzedawcy energii to przedsiębiorstwa, które zajmują się wyłącznie sprzedażą energii elektrycznej. Nie są oni wobec tego jego dystrybutorami. Bardzo często najtańszy dostawca prądu to właśnie alternatywny sprzedawca. W związku z tym podpisanie z nim umowy jest doskonałym sposobem na zmniejszenie faktur za prąd. Do największych alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej zaliczyć można takie firmy jak między innymi: Fortum, Polenergia, Plus, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Jak często można zmienić dostawcę energii na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż energii, trzeba jednak pamiętać, że czasem sprzedawcy stosują kary umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą finansową. Co więcej bez problemu można także powrócić do starego dostawcy energii elektrycznej, z którym była podpisana umowa wcześniej.

W mieście Bieruń Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy