porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Bobolice » Dostawcy prądu Bobolice

Dostawcy prądu Bobolice

Kim jest sprzedawca energii elektrycznej z urzędu?

Wiele osób stale kupuje energię elektryczną w swoim gospodarstwie domowym od tak zwanego dostawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest automatycznie przydzielana dla określonej miejscowości. Zawierana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. W związku z tym trzeba pamiętać, że każdy może zmienić swojego dostawcę prądu na tańszego. Trzeba jedynie przeanalizować dostępne opcje i wybrać z nich najlepszą. Zmiana dostawcy energii umożliwia znacznie zmniejszyć faktury za prąd.

Ile kosztuje prąd w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed dużymi fakturami. Ponadto trzeba również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, bowiem ona ma również znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię.

W mieście Bobolice Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy