porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Bobowa » Dostawcy prądu Bobowa

Dostawcy prądu Bobowa

Czy zmiana sprzedawcy prądu jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy prądu na tańszego. Proces ten jest niezwykle łatwy. Najpierw wymaga wybrania odpowiedniej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy energii. Później podpisujesz z nim umowę oraz udzielasz mi upoważnienia do przeprowadzenia procesu zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi formalnościami. Co więcej trzeba, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest w pełni nieodpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadzana jest własnoręcznie, czy za pomocą pełnomocnictwa.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W naszym kraju można jedynie zmienić dostawcę energii elektrycznej, z kolei zmienienie dystrybutora prądu jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to dodatkowo, że po wyborze nowego sprzedawcy energii elektrycznej niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch innych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z użyciem własnej infrastruktury.

W mieście Bobowa Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy