porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Budzyń » Dostawcy prądu Budzyń

Dostawcy prądu Budzyń

Jak często można zmienić dostawcę energii na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż energii, trzeba jednak pamiętać, że czasem sprzedawcy stosują kary umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą finansową. Co więcej bez problemu można także powrócić do starego dostawcy energii elektrycznej, z którym była podpisana umowa wcześniej.

Co powinna zawierać umowa z nowym sprzedawcą energii?

Po wybraniu najtańszego dostawcy energii elektrycznej pora na zawarcie umowy. Trzeba jednak przed tym szczegółowo ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż energii musi obejmować w związku z tym podstawowe informacje o nazwach obu stron, adresie dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Poza tym powinna ona zawierać również koszt prądu oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, czas obowiązywania umowy, informacje związane z wypowiedzeniem umowy. Po podpisaniu umowy należy dodatkowo pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

W mieście Budzyń Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy