porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Chełm » Dostawcy prądu Chełm

Dostawcy prądu Chełm

Co jest niezbędne do zmiany dostawcy prądu?

W przypadku, gdy chcesz zmienić dostawcę prądu, potrzebne będą takie dokumenty jak dowód tożsamości, aktualna umowa ze sprzedawcą energii, faktury za ostatnie miesiące rozliczeń. Umożliwią one wybranemu dostawcy prądu zweryfikować dane oraz przygotować umowę do zawarcia i inne niezbędne druki. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym dostawcą energii oraz upoważnienia zajmie się on pozostałymi formalnościami, w tym rozwiązaniem poprzedniej umowy.

Jak wybrać najtańszego dostawcę energii elektrycznej?

Zamierzając znaleźć najtańszego dostawcę prądu, trzeba zwrócić uwagę na kilka czynników. Najważniejsze z nich to cena za energię czynną, wielkość miesięcznych kosztów handlowych, wysokość comiesięcznych opłat dodatkowych. Te kwestie mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną. Dlatego przy poszukiwaniu nowego dostawcy energii elektrycznej trzeba sprawdzać nie tylko koszt 1 kWh prądu, ale też pozostałych składowych ostatecznego rachunku.

W mieście Chełm Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy