porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Chełmno » Dostawcy prądu Chełmno

Dostawcy prądu Chełmno

Kim są alternatywni sprzedawcy prądu?

Alternatywni sprzedawcy energii to firmy, które zajmują się wyłącznie sprzedażą energii elektrycznej. Nie są oni więc jego dystrybutorami. W wielu przypadkach najtańszy dostawca prądu to właśnie alternatywny sprzedawca. Dlatego podpisanie z nim umowy jest idealnym sposobem na zmniejszenie faktur za prąd. Do najbardziej znanych alternatywnych sprzedawców energii elektrycznej zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Jak często można zmienić dostawcę energii na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc zawrzeć nową umowę na sprzedaż prądu, trzeba jednak pamiętać, że czasem sprzedawcy stosują kary umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą finansową. Co więcej bez problemu można także powrócić do starego dostawcy energii elektrycznej, z którym była zawarta umowa wcześniej.

W mieście Chełmno Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy