porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Chociwel » Dostawcy prądu Chociwel

Dostawcy prądu Chociwel

Kto może zmienić dostawcę prądu?

Zmienić sprzedawcę energii na nowego może każdy. Z tej opcji może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii na rynku jest aktualnie bardzo duży. Ich oferty różnią się kosztami energii elektrycznej, długością trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej i podpisanie z nim umowy to jedynie okazja do zmniejszenia rachunków za energię i oszczędności.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W Polsce można jedynie zmienić sprzedawcę energii elektrycznej, z kolei zmiana dystrybutora prądu jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to dodatkowo, że po wyborze nowego dostawcy energii elektrycznej niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch różnych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Chociwel Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy