porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Dobrzyca » Dostawcy prądu Dobrzyca

Dostawcy prądu Dobrzyca

Kto może zmienić dostawcę energii elektrycznej?

Zmienić sprzedawcę prądu na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać właściciel gospodarstwa rolnego, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii na rynku jest obecnie bardzo duży. Ich usługi różnią się kosztami energii, okresem trwania umów. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej i podpisanie z nim umowy to jedynie okazja do obniżenia rachunków za energię elektryczną i oszczędności.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W Polsce można jedynie zmienić dostawcę prądu, z kolei zmiana dystrybutora prądu jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to także, że po wyborze nowego sprzedawcy energii niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Dobrzyca Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy