porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Glinojeck » Dostawcy prądu Glinojeck

Dostawcy prądu Glinojeck

Czemu warto zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Wydatki związane z prądem stanowią sporą część wydatków w każdym domu. Jedną z wielu metod na ich obniżenie jest zmienienie sprzedawcy energii. Rozwiązanie to daje możliwość wybrać najtańszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca energii to z kolei gwarancja zmniejszenia miesięcznych rachunków za prąd nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez 12 miesięcy nawet o kilkaset złotych. W związku z tym wystarczy przeanalizować, który dostawca prądu jest najtańszy, aby móc oszczędzać.

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W Polsce można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, z kolei zmienienie dystrybutora prądu jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to dodatkowo, że po wyborze nowego sprzedawcy prądu niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch innych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Glinojeck Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy