porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Głogówek » Dostawcy prądu Głogówek

Dostawcy prądu Głogówek

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi fakturami. Ponadto należy także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do indywidualnych, bo ona ma także znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię.

Najtańszy sprzedawca prądu — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na niezmiennej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania podpisanej umowy. Należy jednak pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy zarazem dodatkowe koszty. Za każdym razem trzeba więc dokładnie przeanalizować tę ofertę proponowaną przez dostawcę energii, a w razie niejasności dopytać o szczegóły pracownika.

W mieście Głogówek Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy