porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Gołańcz » Dostawcy prądu Gołańcz

Dostawcy prądu Gołańcz

Czy zmienienie sprzedawcy prądu jest trudna?

Nie musisz się obawiać zmiany dostawcy energii na tańszego. Proces ten jest niezwykle prosty. W pierwszej kolejności wymaga wybrania właściwej oferty, a tym samym najtańszego dostawcy energii elektrycznej. Następnie zawierasz z nim umowę oraz udzielasz mi pełnomocnictwa do przeprowadzenia procedury zmiany sprzedawcy. Dzięki temu to on zajmuje się pozostałymi sprawami. Co więcej należy, pamiętać, że zmienienie sprzedawcy energii elektrycznej zawsze jest w pełni bezpłatna. Bez względu na to, czy przeprowadza się ją własnoręcznie, czy za pomocą pełnomocnictwa.

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W Polsce można jedynie zmienić dostawcę energii, natomiast zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to również, że po wyborze nowego dostawcy prądu niż dystrybutor otrzymywane faktury będą pochodziły z dwóch innych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z użyciem własnej infrastruktury.

W mieście Gołańcz Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy