porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Górowo Iławeckie » Dostawcy prądu Górowo Iławeckie

Dostawcy prądu Górowo Iławeckie

Kim jest sprzedawca energii elektrycznej z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje prąd w swoim gospodarstwie domowym od tak zwanego dostawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest automatycznie przypisywana dla określonej miejscowości. Zawierana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. W związku z tym warto pamiętać, że każdy może zmienić swojego dostawcę prądu na innego. Trzeba wyłącznie sprawdzić dostępne rozwiązania i wybrać z nich najlepszą. Zmienienie dostawcy energii elektrycznej umożliwia znacznie obniżyć rachunki za prąd.

Ile kosztuje energia w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Oprócz tego trzeba też rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bo ona ma także duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

W mieście Górowo Iławeckie Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy