porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Gozdnica » Dostawcy prądu Gozdnica

Dostawcy prądu Gozdnica

Czemu warto zmienić dostawcę energii?

Wydatki związane z energią stanowią dużą część kosztów w każdym gospodarstwie domowym. Jedną z wielu metod na ich zmniejszenie jest zmienienie dostawcy energii. Rozwiązanie to daje możliwość wybrać najtańszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca energii to natomiast gwarancja zmniejszenia comiesięcznych rachunków za energię nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez 12 miesięcy nawet o kilkaset złotych. W związku z tym wystarczy sprawdzić, który dostawca prądu jest najtańszy, aby móc oszczędzać.

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W Polsce można jedynie zmienić sprzedawcę energii elektrycznej, z kolei zmienienie dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze nowego dostawcy energii elektrycznej niż dystrybutor otrzymywane rachunki będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Gozdnica Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy