porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Halinów » Dostawcy prądu Halinów

Dostawcy prądu Halinów

Kim jest sprzedawca prądu z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje energię elektryczną w swoim domu od tak zwanego sprzedawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest z automatu przydzielana dla określonej miejscowości. Zawierana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Dlatego trzeba pamiętać, że każdy może zmienić swojego dostawcę prądu na innego. Wystarczy jedynie przeanalizować dostępne rozwiązania i wybrać z nich najlepszą. Zmienienie dostawcy energii elektrycznej pozwala znacznie zmniejszyć faktury za prąd.

Ile kosztuje energia elektrycznej w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi rachunkami. Ponadto trzeba też rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, bo ona ma też znaczący wpływ na wysokość rachunków za energię.

W mieście Halinów Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy