porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Janowiec Wielkopolski » Dostawcy prądu Janowiec Wielkopolski

Dostawcy prądu Janowiec Wielkopolski

Kim jest dostawca prądu z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje prąd w swoim gospodarstwie domowym od tak zwanego dostawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest automatycznie przypisywana dla danej miejscowości. Zawierana z nim umowa jest natomiast umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. W związku z tym należy pamiętać, że każdy może zmienić swojego dostawcę energii elektrycznej na tańszego. Wystarczy jedynie sprawdzić dostępne opcje i wybrać z nich najlepszą. Zmiana sprzedawcy prądu daje możliwość znacznie obniżyć faktury za energię.

Ile kosztuje energia elektrycznej w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę duże. Równe są one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed wysokimi rachunkami. Ponadto trzeba także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na lepiej dopasowaną do własnych potrzeb, albowiem ona ma jednocześnie duży wpływ na wysokość rachunków za energię.

W mieście Janowiec Wielkopolski Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy