porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Jasień » Dostawcy prądu Jasień

Dostawcy prądu Jasień

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii elektrycznej

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii uzależnieni są przede wszystkim od funkcjonującego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, ponieważ muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia natomiast, że wybór najtańszego dostawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży prądu. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Co powinna zawierać umowa z nowym dostawcą prądu?

Po wybraniu najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej czas na podpisanie umowy. Warto jednak przed tym szczegółowo ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż prądu musi obejmować w związku z tym podstawowe dane o nazwach obu stron, adresie dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Poza tym powinna ona obejmować zarazem cenę energii oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, okres obowiązywania umowy, informacje związane z wymówieniem umowy. Po zawarciu umowy należy dodatkowo pamiętać o zabraniu własnego egzemplarza.

W mieście Jasień Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy