porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Jastarnia » Dostawcy prądu Jastarnia

Dostawcy prądu Jastarnia

Gdzie można znaleźć najtańszych dostawców energii elektrycznej?

W przypadku, gdy chcesz zmienić sprzedawcę energii elektrycznej na tańszego, niezbędne będą Ci informacje o dostępnych ofertach różnych firm. Najbogatszym ich źródłem są w związku z tym wszelkie rankingi ofert sprzedawców energii elektrycznej. By z nich skorzystać, wystarczy wyłącznie wskazać takie informacje jak miejsce zamieszkania, ilość zużywanej energii na rok. Informacje te umożliwią stworzyć listę różnorodnych dostawców energii wraz z ich ofertami, cenami oraz dodatkowymi usługami. Oferty dostawców energii elektrycznej możesz jednocześnie poznać, osobiście odwiedzając ich punkty sprzedaży.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W naszym kraju można jedynie zmienić dostawcę prądu, natomiast zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze innego sprzedawcy energii niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch różnych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z użyciem własnej infrastruktury.

W mieście Jastarnia Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy