porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Jordanów » Dostawcy prądu Jordanów

Dostawcy prądu Jordanów

Czy najtańszy sprzedawca energii elektrycznej to zawsze dobry wybór?

Zmienienie sprzedawcy energii na tańszego gwarantuje możliwość zmniejszenia faktur i zyskania tym samym sporych oszczędności w budżecie domowym. Lepsza cena za energię to jednak nie zawsze pewność najlepszej oferty. Przed zawarciem nowej umowy ze sprzedawcą prądu trzeba więc dokładnie przeanalizować ją, porównać plany taryfowe oraz wysokość opłat stałych. Co więcej w szczególności należy uważać na przedstawicieli odwiedzających domy, którzy chcą od ręki podpisać umowy.

Najtańszy dostawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową oferty. Rozwiązanie to polega na stałej stawce za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały okres trwania podpisanej umowy. Warto jednak pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze obejmuje zarazem dodatkowe koszty. Za każdym razem trzeba więc dokładnie przeanalizować tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę energii elektrycznej, a w razie niejasności zapytać o szczegóły pracownika.

W mieście Jordanów Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy