porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Kamieńsk » Dostawcy prądu Kamieńsk

Dostawcy prądu Kamieńsk

Gdzie można znaleźć najtańszych sprzedawców energii?

Jeśli chcesz zmienić dostawcę energii elektrycznej na tańszego, niezbędne będą Ci informacje o dostępnych ofertach różnych firm. Najlepszym ich źródłem są w związku z tym wszelkie rankingi ofert sprzedawców energii. By z nich skorzystać, wystarczy jedynie wskazać takie informacje jak adres, ilość zużywanej energii na 12 miesięcy. Informacje te pozwolą stworzyć listę różnorodnych dostawców energii elektrycznej wraz z ich ofertami, cenami oraz dodatkowymi usługami. Oferty dostawców energii możesz także poznać, osobiście odwiedzając ich placówki sprzedaży.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W naszym kraju można jedynie zmienić dostawcę prądu, natomiast zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze innego sprzedawcy prądu niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Kamieńsk Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy