porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Karpacz » Dostawcy prądu Karpacz

Dostawcy prądu Karpacz

Ile razy można zmienić sprzedawcę energii elektrycznej na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać nieograniczoną liczbę razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż energii, należy jednak pamiętać, że niektóre sprzedawcy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym trzeba sprawdzić, czy przedterminowe rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą pieniężną. Co więcej bez problemu można zarazem powrócić do poprzedniego dostawcy energii, z którym była podpisana umowa wcześniej.

Jakie elementy powinna zawierać umowa z nowym sprzedawcą energii elektrycznej?

Po wybraniu najtańszego sprzedawcy prądu pora na zawarcie umowy. Warto jednak przed tym szczegółowo ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż prądu musi obejmować dlatego podstawowe dane o nazwach obu stron, miejscu dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Oprócz tego powinna ona zawierać zarazem cenę prądu oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, okres obowiązywania umowy, informacje związane z rozwiązaniem umowy. Po podpisaniu umowy należy także pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

W mieście Karpacz Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy