porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Kępno » Dostawcy prądu Kępno

Dostawcy prądu Kępno

Kto może zmienić sprzedawcę energii?

Zmienić dostawcę energii na nowego mogą wszyscy. Z tej opcji może więc skorzystać rolnik, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór dostawców prądu na rynku jest obecnie bardzo duży. Ich usługi różnią się cenami energii, długością trwania umów. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej i zawarcie z nim umowy to tylko okazja do zmniejszenia faktur za energię elektryczną i oszczędności.

Czy zmieniając dostawcę prądu konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki prądu należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. Wobec tego podczas zmiany sprzedawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest wymagana wymiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika niezbędne jest wyłącznie wtedy, kiedy wybrana oferta jest taryfą dwustrefową, a obecny licznik nie był przystosowany do mierzenia prądu w dwóch strefach. Bez względu na to zainstalowanie nowego licznika w takiej sytuacji jest nieodpłatne.

W mieście Kępno Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy