porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Konin » Dostawcy prądu Konin

Dostawcy prądu Konin

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, z kolei zmiana dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii elektrycznej, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze nowego dostawcy energii elektrycznej niż dystrybutor otrzymywane faktury będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z użyciem własnej infrastruktury.

Kto może zmienić sprzedawcę energii elektrycznej?

Zmienić dostawcę energii na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać rolnik, przedsiębiorca oraz właściciel gospodarstwa domowego. Wybór sprzedawców energii elektrycznej na rynku jest obecnie bardzo duży. Ich oferty różnią się kosztami energii elektrycznej, długością trwania umów. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej i podpisanie z nim umowy to wyłącznie okazja do zmniejszenia faktur za prąd i oszczędności.

W mieście Konin Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy