porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Korsze » Dostawcy prądu Korsze

Dostawcy prądu Korsze

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców prądu

Dostępni do wyboru sprzedawcy energii elektrycznej zależą przede wszystkim od funkcjonującego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, iż muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia jednak, że wybór najtańszego dostawcy jest niewielki. Przykładowo w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii elektrycznej. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można na przykład na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na ochronienie się przed wysokimi rachunkami. Oprócz tego trzeba również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bo ona ma też duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

W mieście Korsze Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy