porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Koszalin » Dostawcy prądu Koszalin

Dostawcy prądu Koszalin

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W naszym kraju można jedynie zmienić dostawcę prądu, z kolei zmiana dystrybutora prądu jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym podpisać dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to dodatkowo, że po wyborze innego sprzedawcy prądu niż dystrybutor otrzymywane faktury będą pochodziły z dwóch innych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

Kto może zmienić dostawcę energii elektrycznej?

Zmienić dostawcę energii elektrycznej na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać rolnik, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór dostawców energii na rynku jest aktualnie bardzo duży. Ich oferty różnią się kosztami energii elektrycznej, długością trwania umów. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy prądu i podpisanie z nim umowy to tylko okazja do zmniejszenia rachunków za prąd i oszczędności.

W mieście Koszalin Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy