porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Krasnobród » Dostawcy prądu Krasnobród

Dostawcy prądu Krasnobród

Kto może zmienić sprzedawcę prądu?

Zmienić dostawcę energii na nowego mogą wszyscy. Z tej opcji może więc skorzystać rolnik, przedsiębiorca oraz właściciel gospodarstwa domowego. Wybór sprzedawców energii na rynku jest obecnie bardzo duży. Ich usługi różnią się cenami energii elektrycznej, długością trwania umów. Dlatego wybór najtańszego dostawcy energii i zawarcie z nim umowy to wyłącznie okazja do zmniejszenia faktur za energię i oszczędności.

Czy można zmienić dystrybutora energii elektrycznej?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, z kolei zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii, z kolei drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze nowego dostawcy energii elektrycznej niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Krasnobród Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy