porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Krobia » Dostawcy prądu Krobia

Dostawcy prądu Krobia

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru dostawcy prądu uzależnieni są przede wszystkim od działającego w danym terenie Polski dystrybutora energii, ponieważ muszą oni mieć z nimi podpisane umowy. Kwestia ta nie sprawia z kolei, że wybór najtańszego sprzedawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, funkcjonuje prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii elektrycznej. Listę dostępnych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na portalach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Co powinna zawierać umowa z nowym dostawcą prądu?

Po wybraniu najtańszego sprzedawcy energii pora na podpisanie umowy. Należy jednak przed tym szczegółowo ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż prądu musi obejmować wobec tego podstawowe dane o nazwach obu stron, miejscu dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Oprócz tego powinna ona zawierać też koszt energii oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, czas obowiązywania umowy, informacje związane z wypowiedzeniem umowy. Po zawarciu umowy trzeba jednocześnie pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

W mieście Krobia Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy