porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Krosno Odrzańskie » Dostawcy prądu Krosno Odrzańskie

Dostawcy prądu Krosno Odrzańskie

Jak długo trwa zmiana sprzedawcy energii elektrycznej?

Zmiana sprzedawcy energii to proces, którego długość trwania zależy od tego, czy jest on przeprowadzany po raz pierwszy, czy też kolejny. W sytuacji, kiedy po raz pierwszy zmieniany jest sprzedawca energii elektrycznej, wszelkie formalności trwają około miesiąc od momentu podpisania nowej umowy. Kolejne zmiany dostawcy energii trwają natomiast krócej. W tym przypadku proces trwa około dni od momentu podpisania nowej umowy z wybranym sprzedawcą energii elektrycznej.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W naszym kraju można jedynie zmienić sprzedawcę prądu, natomiast zmienienie dystrybutora energii jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze innego dostawcy energii niż dystrybutor dostarczane rachunki będą pochodziły z dwóch odmiennych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Krosno Odrzańskie Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy