porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Krzepice » Dostawcy prądu Krzepice

Dostawcy prądu Krzepice

Mapa dostępnych do wyboru sprzedawców energii

Dostępni do wyboru dostawcy energii uzależnieni są głównie od funkcjonującego w danym obszarze kraju dystrybutora energii, iż muszą oni posiadać z nimi zawarte umowy. Kwestia ta nie sprawia z kolei, że wybór najtańszego dostawcy jest ograniczony. Na przykład w województwie warmińsko-mazurskim, w którym energię dystrybuuje Energa, działa prawie 160 firm świadczących usługi sprzedaży energii elektrycznej. Listę możliwych do wyboru sprzedawców znaleźć można między innymi na stronach Operatorów Systemu Dystrybucyjnego.

Jakie elementy powinna zawierać umowa z nowym dostawcą energii elektrycznej?

Po wybraniu najtańszego dostawcy prądu czas na podpisanie umowy. Trzeba jednak przed tym dokładnie ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż energii musi zawierać wobec tego podstawowe informacje o nazwach obu stron, miejscu dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Oprócz tego musi ona zawierać także koszt energii oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, czas trwania umowy, informacje związane z wypowiedzeniem umowy. Po zawarciu umowy trzeba dodatkowo pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

W mieście Krzepice Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy