porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Łabiszyn » Dostawcy prądu Łabiszyn

Dostawcy prądu Łabiszyn

Jak często można zmienić sprzedawcę prądu na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać nieograniczoną liczbę razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc podpisać nową umowę na sprzedaż energii elektrycznej, należy jednak pamiętać, że niekiedy firmy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy przedterminowe rozwiązanie umowy, nie jest obarczone karą finansową. Co więcej bez problemu można również powrócić do poprzedniego dostawcy prądu, z którym była zawarta umowa wcześniej.

Co powinna zawierać umowa z nowym sprzedawcą prądu?

Po wybraniu najtańszego dostawcy energii elektrycznej pora na podpisanie umowy. Należy jednak przed tym dokładnie ją przeczytać. Poprawna umowa na sprzedaż energii elektrycznej powinna zawierać w związku z tym podstawowe dane o nazwach obu stron, miejscu dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Oprócz tego powinna ona zawierać również koszt energii oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, czas obowiązywania umowy, informacje związane z rozwiązaniem umowy. Po zawarciu umowy należy zarazem pamiętać o zabraniu jednego egzemplarza.

W mieście Łabiszyn Twój domyślny dostawca prądu to Energa. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy