porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Łęczna » Dostawcy prądu Łęczna

Dostawcy prądu Łęczna

Kim są alternatywni sprzedawcy energii?

Alternatywni sprzedawcy energii elektrycznej to przedsiębiorstwa, które zajmują się tylko sprzedażą prądu. Nie są oni wobec tego jego dystrybutorami. Bardzo często najtańszy dostawca energii to właśnie alternatywny sprzedawca. Wobec tego podpisanie z nim umowy jest doskonałym sposobem na obniżenie faktur za energię. Do największych alternatywnych sprzedawców prądu zaliczyć można takie firmy jak na przykład: Fortum, Polenergia, Orange Energia, PKP Energetyka, Audax Renovables, EWE Energia.

Ile razy można zmienić dostawcę energii elektrycznej na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc zawrzeć nową umowę na sprzedaż energii elektrycznej, trzeba jednak pamiętać, że czasem firmy stosują kary umowne. W związku z tym trzeba sprawdzić, czy wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą finansową. Co więcej bez problemu można również powrócić do poprzedniego sprzedawcy energii, z którym była podpisana umowa wcześniej.

W mieście Łęczna Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy