porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Łęczyca » Dostawcy prądu Łęczyca

Dostawcy prądu Łęczyca

Kto może zmienić sprzedawcę energii?

Zmienić sprzedawcę prądu na nowego mogą wszyscy. Z tej możliwości może więc skorzystać rolnik, właściciel firmy oraz właściciel domu. Wybór sprzedawców prądu na rynku jest obecnie bardzo duży. Ich usługi różnią się kosztami prądu, długością trwania umów. Wobec tego wybór najtańszego dostawcy energii i podpisanie z nim umowy to wyłącznie okazja do obniżenia faktur za energię i oszczędności.

Czy zmieniając dostawcę energii elektrycznej konieczna jest wymiana licznika?

Liczniki prądu należą do Operatora Systemu Dystrybucyjnego. Dlatego podczas zmiany sprzedawcy energii elektrycznej najczęściej nie jest konieczna wymiana licznika na nowy. Zamontowanie nowego licznika potrzebne jest wyłącznie wtedy, gdy dana oferta jest taryfą dwustrefową, a zainstalowany licznik nie był przystosowany do naliczania energii elektrycznej w dwóch strefach. Bez względu na to zamontowanie nowego licznika w takim przypadku jest nieodpłatne.

W mieście Łęczyca Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy