porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Lędziny » Dostawcy prądu Lędziny

Dostawcy prądu Lędziny

Jak wybrać najtańszego sprzedawcę prądu?

Zamierzając znaleźć najtańszego sprzedawcę energii elektrycznej, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najistotniejsze z nich to cena za energię czynną, wielkość comiesięcznych opłat handlowych, wysokość miesięcznych opłat dodatkowych. Te czynniki mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię. Dlatego przy szukaniu nowego dostawcy energii elektrycznej trzeba analizować nie tylko koszt kWh prądu, ale też pozostałych składowych ostatecznego rozliczenia.

Kim jest sprzedawca energii z urzędu?

Wiele osób wciąż kupuje prąd w swoim domu od tak zwanego sprzedawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest automatycznie przypisywana dla danej miejscowości. Zawierana z nim umowa jest z kolei umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Dlatego trzeba pamiętać, że każdy może zmienić swojego dostawcę prądu na tańszego. Wystarczy jedynie przeanalizować dostępne możliwości i wybrać z nich najlepszą. Zmiana dostawcy prądu pozwala znacznie zmniejszyć faktury za energię.

W mieście Lędziny Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy