porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Leśna » Dostawcy prądu Leśna

Dostawcy prądu Leśna

Ile razy można zmienić dostawcę energii na tańszego?

Sprzedawcę energii elektrycznej można zmieniać wiele razy. Każdy ma do tego prawo. Chcąc zawrzeć nową umowę na sprzedaż energii, trzeba jednak pamiętać, że niekiedy firmy stosują ograniczenia umowne. W związku z tym należy sprawdzić, czy wcześniejsze rozwiązanie umowy, nie jest obciążone karą pieniężną. Co więcej bez problemu można jednocześnie powrócić do starego sprzedawcy prądu, z którym była zawarta umowa wcześniej.

Jakie elementy powinna zawierać umowa z nowym sprzedawcą energii elektrycznej?

Po wybraniu najtańszego sprzedawcy energii elektrycznej pora na podpisanie umowy. Warto jednak przed tym szczegółowo ją przeanalizować. Poprawna umowa na sprzedaż energii powinna zawierać dlatego podstawowe informacje o nazwach obu stron, adresie dostarczania energii elektrycznej, mocy umownej. Oprócz tego musi ona zawierać dodatkowo koszt prądu oraz jej grupę taryfową, okres rozliczeniowy, okres obowiązywania umowy, informacje związane z wypowiedzeniem umowy. Po podpisaniu umowy należy jednocześnie pamiętać o zabraniu własnego egzemplarza.

W mieście Leśna Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy