porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Lipiany » Dostawcy prądu Lipiany

Dostawcy prądu Lipiany

Kim jest dostawca energii elektrycznej z urzędu?

Wiele osób stale kupuje energię elektryczną w swoim gospodarstwie domowym od tak zwanego sprzedawcy z urzędu. Sprzedawca ten jest firmą, która jest automatycznie przypisywana dla określonej miejscowości. Zawierana z nim umowa jest natomiast umową kompleksową obejmującą zarówno sprzedaż, jak i dostarczanie energii elektrycznej. Wobec tego warto pamiętać, że każdy może zmienić swojego sprzedawcę energii elektrycznej na tańszego. Trzeba jedynie przeanalizować dostępne opcje i wybrać z nich najlepszą. Zmiana dostawcy prądu umożliwia znacznie zmniejszyć faktury za energię.

Ile kosztuje prąd w Polsce?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców prądu są naprawdę spore. Wynoszą one nawet 10 groszy. Dlatego wybór najtańszego dostawcy prądu jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi fakturami. Oprócz tego należy także rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma również znaczący wpływ na wysokość faktur za energię elektryczną.

W mieście Lipiany Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy