porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Łobżenica » Dostawcy prądu Łobżenica

Dostawcy prądu Łobżenica

Dlaczego warto zmienić dostawcę energii elektrycznej?

Koszty związane z prądem stanowią dużą część kosztów w każdym gospodarstwie domowym. Jedną z wielu opcji na ich obniżenie jest zmienienie dostawcy prądu. Rozwiązanie to daje możliwość wybrać najtańszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca prądu to natomiast gwarancja obniżenia miesięcznych rachunków za energię nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez dwanaście miesięcy nawet o kilkaset złotych. W związku z tym wystarczy przeanalizować, który dostawca energii jest najtańszy, aby móc płacić mniej.

Czy można zmienić dystrybutora energii?

W Polsce można jedynie zmienić dostawcę energii elektrycznej, z kolei zmiana dystrybutora energii elektrycznej jest niemożliwa. Wybierając takie rozwiązanie, trzeba w związku z tym zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą prądu, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to jednocześnie, że po wyborze innego sprzedawcy prądu niż dystrybutor dostarczane faktury będą pochodziły z dwóch innych firm. Powodem tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje energię elektryczną, a dystrybutor ją dostarcza za pomocą własnej infrastruktury.

W mieście Łobżenica Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy