porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Łomża » Dostawcy prądu Łomża

Dostawcy prądu Łomża

Co jest potrzebne do zmiany sprzedawcy energii?

Jeśli chcesz zmienić dostawcę energii, wymagane będą takie dokumenty jak dowód osobisty, aktualna umowa ze sprzedawcą energii, faktury za ostatnie miesiące rozliczeń. Umożliwią one wybranemu sprzedawcy prądu zweryfikować dane oraz sporządzić umowę do zawarcia i inne niezbędne dokumenty. Po podpisaniu umowy z nowym, najtańszym dostawcą energii elektrycznej oraz pełnomocnictwa zajmie się on wszystkimi tematami, w tym wymówieniem poprzedniej umowy.

Jak wybrać najtańszego dostawcę prądu?

Chcąc znaleźć najtańszego dostawcę prądu, warto zwrócić uwagę na kilka elementów. Najważniejsze z nich to cena za energię czynną, wysokość comiesięcznych opłat handlowych, wysokość comiesięcznych kosztów dodatkowych. Te czynniki mają największy wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną. W związku z tym przy poszukiwaniu nowego dostawcy prądu trzeba sprawdzać nie tylko koszt 1 kWh prądu, ale zarazem pozostałych składowych ostatecznego rachunku.

W mieście Łomża Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy