porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Lubawka » Dostawcy prądu Lubawka

Dostawcy prądu Lubawka

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w naszym kraju średnia cena 1 kWh energii elektrycznej wynosi 77 groszy. Jednak różnice w stawkach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę spore. Równe są one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego dostawcy energii elektrycznej jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Ponadto trzeba zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, ponieważ ona ma zarazem duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

Najtańszy dostawca energii — gwarancja ceny

Wielu sprzedawców energii elektrycznej oferuje dla swoich klientów gwarancję cenową usług. Rozwiązanie to polega na niezmiennej cenie za 1 kWh energii czynnej obowiązującej przez cały czas trwania podpisanej umowy. Należy z kolei pamiętać, że gwarancja ceny nie zawsze dotyczy jednocześnie dodatkowe koszty. Zawsze trzeba więc dokładnie przeanalizować tę ofertę proponowaną przez sprzedawcę energii elektrycznej, a w razie niejasności zapytać o szczegóły pracownika.

W mieście Lubawka Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy