porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Łuków » Dostawcy prądu Łuków

Dostawcy prądu Łuków

Wybór sprzedawcy prądu — na co zwrócić uwagę?

Wybór dostawcy energii najlepiej, aby nie był podyktowany jedynie ceną kWh energii elektrycznej. Poza tym sprawdzając oferty firm, warto też zwrócić uwagę na kilka innych szczegółów. Wyróżnić wśród nich można na przykład: metody rozliczeń sprzedaży prądu, termin płatności rachunków, opłaty dodatkowe, opinie o dostawcy energii, doświadczenie. Tylko wtedy można mieć pewność, że dana zmiana dostawcy prądu przyniesie określone korzyści oraz nie przyniesie kłopotów.

Ile kosztuje energia w naszym kraju?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh energii wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii są naprawdę spore. Równe są one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed dużymi rachunkami. Oprócz tego należy zarazem rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do indywidualnych, albowiem ona ma zarazem znaczący wpływ na wysokość faktur za energię elektryczną.

W mieście Łuków Twój domyślny dostawca prądu to PGE. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy