porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Lwówek » Dostawcy prądu Lwówek

Dostawcy prądu Lwówek

Czemu warto zmienić sprzedawcę prądu?

Wydatki związane z prądem stanowią znaczną część kosztów w każdym gospodarstwie domowym. Jedną z wielu opcji na ich zmniejszenie jest zmiana sprzedawcy prądu. Opcja ta umożliwia wybrać najlepszą ofertę z dostępnych na rynku. Najtańszy dostawca prądu to z kolei gwarancja zmniejszenia comiesięcznych rachunków za energię nawet o kilkadziesiąt złotych, czyli przez rok nawet o kilkaset złotych. Dlatego wystarczy przeanalizować, który dostawca energii jest najtańszy, aby móc płacić mniej.

Czy można zmienić dystrybutora prądu?

W Polsce można jedynie zmienić dostawcę prądu, natomiast zmiana dystrybutora energii jest niemożliwa. Decydując się na takie rozwiązanie, trzeba wobec tego zawrzeć dwie odrębne umowy — jedną ze sprzedawcą energii, natomiast drugą z dystrybutorem. Oznacza to też, że po wyborze nowego dostawcy energii niż dystrybutor otrzymywane rachunki będą pochodziły z dwóch różnych firm. Przyczyną tego jest to, że sprzedawca jedynie sprzedaje prąd, a dystrybutor ją dostarcza z wykorzystaniem własnej infrastruktury.

W mieście Lwówek Twój domyślny dostawca prądu to Enea. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy